بارگذاری ... بارگذاری ...

کریس کرینگل – اولین فست فود اروپایی در ایران

کریس کرینگل یکی از رستورانهای زنجیره ای دنیاست که دفتر مرکزی آن در بوداپست مجارستان قرار دارد. وقتی کریس کرینگل سال ۲۰۱۵ بصورت رسمی فعالیت خود را شروع کرد می خواست لبخند و سلامتی را همزمان در قالب غذاهایش به مردم هدیه کند.

به این ترتیب، با هدف شناخت سلیقه های غذایی متفاوت در گوشه کنار دنیا، پژوهش گسترده ای را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرد. دانستن اینکه چه غذاهایی صرف نظر از وجود فرهنگها و نواحی جغرافیایی مختلف، مورد علاقه بیشتر مردم دنیا هستند، از جمله ی این موارد پژوهشی به شمار می آمد.

میزان نیاز و درخواست برای اینگونه غذاها در کشورهای گوناگون نیز مورد کنکاش قرار گرفت. در نتیجه، فاز نخست بازارهای هدف این شرکت مشخص گردید.

همچنین توانست همزمان، بررسی پارامترهای سلامتی در تغذیه سالم را نیز بصورت چشمگیر مورد پژوهش قرار دهد. چراکه هدف کریس کرینگل تنها به ارائه غذا منحصر نمی شد؛ می خواست لبخندِ سلامتی را با غذاهای متنوع و سالمش به مشتریانش هدیه کند.

خوشمزه و سالم

اسلوگان - شعار تبلیغاتی طراحی شده :

به سادگی لبخند بزنید ...!
Simply Smile...!

طراحی لوگو توسط:

وب سایت قدرتمند www.logo.ir

هدف کریس کرینگل‌:

هم اکنون کریس کرینگل با هدف راه اندازی رستورانهای زنجیره ای در فاز نخست بازارهای هدفش، می خواهد فرصت بهره مندی از تغذیه سالم و متفاوت را برای مشتریانش فراهم آورد. این کشورها شامل ایران، آلمان، اتریش، انگلیس، ایتالیا، ارمنستان، اوکراین، مجارستان، گرجستان، قبرس، چین، ترکیه، تایلند، هندوستان، جمهوری آذربایجان، آفریقای جنوبی، مراکش، کردستان عراق و امارات متحده عربی

وب سایت کریس کرینگل:

www.kriskringle.ir